Неврологічна практика

Я невропатолог-практик і дослідниця природніх методів оздоровлення з потужним 17-річним досвідом діагностики і лікування неврологічних захворювань. Свої знання і навики здобула в неврологічному стаціонарі районної лікарні, районній поліклініці, в реабілітаційних центрах Рівненщини, міжнародних конференціях, семінарах, курсах, книгах, країнах.

А основне, свій професійний досвід я отримала після десятків тисяч годин самовідданої праці з моїми пацієнтами. Тисячі пацієнтів сиділи навпроти мене. Багатьом з них мені вдалося допомогти; допомогти поставити правильний діагноз і стати більш здоровими тілесно і душевно. І це – моя найкраща школа! І це моя найбільша втіха.

Власну приватну практику започаткувала ще в 2013 році в місті Костополі на Рівненщині. Потім продовжила улюблену справу в Рівному. Натепер успішно займаюсь лікуванням гострих і хронічних болей різної локалізації (головні болі, болі в хребті, кінцівках), а також неврологічними, психосоматичними та емоційними розладами. Можу, наприклад, допомогти при стресових станах з тривогою, страхом, фобіями, панічними атаками і вегетативними розладами.

Використовую рекомендації доказової медицини та кращі методи альтернативної медицини. Люблю свою справу і тому постійно вдосконалюю свої навики, досліджую найбільш ефективні методи сучасної і давньої медицини, медицину Заходу і Сходу, комбіную їх, маю власні авторські напрацювання.

Активно взаємодію з кращими спеціалістами різних профілів (психотерапевти, реабілітологи, ортопеди, кардіологи, хірурги тощо) для забезпечення точної, швидкої діагностики та комплексного, ефективного результату в лікуванні моїх пацієнтів.

Мої знання

Неврологія
Рефлексотерапія
Гірудотерапія
Гомеопатія і гомотоксикологія
Нутріціологія
Емоційна корекція
Психологія
Прикладна кінезіологія

Меню